یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه:

به دنبال جذب حمایت "بنیاد برکت" از ۲۰۰ واحد فناور کرمانشاه هستیم

رازی پرس- سرپرست پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به حمایت های مالی بنیاد برکت از ۶۱ واحد فناور استان گفت: به دنبال جذب این کمک ها برای ۲۰۰ واحد فناور دیگر استان هستیم.

 سیامک آزادی  در حاشیه بازدید مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره تفاهم نامه منعقده میان بنیاد برکت و پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: طبق این تفاهم نامه بنیاد برکت از واحدهای فناوری که بتوانند در راستای تجاری سازی محصولشان ایجاد اشتغال کنند، حمایت می کند.
 
به گزارش ایسنا، وی افزود:  در حال حاضر ۶۱ واحد فناور پارک در قالب این تفاهم نامه تحت حمایت های مالی بنیاد برکت هستند.

آزادی تصریح کرد: این تعداد واحد با دریافت دو میلیارد تومان تسهیلات از محل منابع بنیاد توانسته اند ۱۱۰ نفر اشتغالزایی داشته باشند.

آزادی تصریح کرد: در حال حاضر ۲۰۰ واحد فناور دیگر هم  شرایط لازم برای برخورداری از حمایت های مالی بنیاد را دارند و امیدواریم بتوانیم در ادامه این تفاهم نامه این واحدها را نیز تحت حمایت درآوریم.

سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه با بیان اینکه تسهیلات بنیاد برکت انواع مختلفی دارد، گفت: رقم تسهیلات بنیاد برکت برای صنعتی سازی تولیدات ۴۰۰ میلیون تا سه میلیارد تومان است و امیدواریم در این سفر بتوانیم تسهیلات یک میلیارد تومانی را برای هر یک از واحدهای فناور استان دریافت کنیم.

کد خبر : 10042

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha