شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرکل میراث فرهنگی:

تأسیسات گردشگری کرمانشاه در شب یلدا تعطیل هستند

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه بابیان اینکه براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا تمامی تأسیسات گردشگری استان تعطیل است، گفت: با مجموعه‌هایی که به بهانه شب یلدا محدودیت‌ها را نقض کنند برخورد جدی می‌شود.

به گزارش رازی پرس،  دکتر امید قادری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: با توجه به مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان تمامی تاسیسات اقامتی و اماکن گردشگری استان تعطیل هستند و هرگونه اقدام خودسرانه نسبت به بازگشایی با برخوردهای قانونی همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه هیچ چیز ارزشمندتر از حفظ سلامتی و جان مردم نیست، اظهار داشت: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورات ستاد مقابله با کرونا که در راستای حفاظت از جان مردم و مقابله با شیوع بیماری کرونا است، برای همه ما الزامی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن شب یلدا و اعلام اینکه هیچ برنامه‌ای به صورت عمومی در اماکن و تاسیسات گردشگری مجاز سطح استان برگزار نخواهد شد، تصریح کرد: صراحتا اعلام می‌کنیم هیچ کدام از اماکن گردشگری، اقامتی، بوم‌گردی، دفاتر خدمات مسافرتی، تورلیدرها و ... به هیچ وجه حق برگزاری هیچگونه برنامه عمومی برای شب یلدا را ندارند.

وی با تاکید بر اینکه با متخلفین برخورد جدی خواهد شد، گفت: گشت‌های نظارتی اداره کل در این ایام به صورت ویژه اماکن و مراکز گردشگری استان را رصد خواهند نمود.

دکتر قادری در پایان، افزود: فعالین گردشگری نیز دوشادوش مردم فهیم استان با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عمل به محدویت‌های لازم در کنار کادر درمان برای موفقیت هرچه بیشتر برای مقابله با شیوع کرونا همگام خواهند شد./ فارس

کد خبر : 20179

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha