شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه:

فعالان فرهنگ هنر ، رسانه و قرآنی کرمانشاه برای دریافت هنر کارت یک و نیم میلیون تومانی بلاعوض خود اقدام کنند

مسئول صندوق اعتباری هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه اعلام کرد: فعالان فرهنگ هنر ،رسانه و قرآنی عضوصندوق اعتباری هنر استان که برای آنان هنر کارت صادر شده است تنها یک هفته پس از دریافت پیامک دریافت هنر کارت فرصت دارند تا کارت صادر شده را دریافت و آن را فعال نمایند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ شهرام امیری صدور هنر کارت را اتفاق خوشایندی دانست که در زمان حاضر برای۱۷۹۰نفر از فعالان فرهنگ و هنر استان صادر شده اما به مرور برای دیگر اعضای تحت پوشش صادر و ارسال می شود .
 
مسئول صندوق اعتباری هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه۲۱۰۰عضو صندوق اعتباری هنر کرمانشاه هستند افزود: افراد تحت پوشش با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند با اطمینان از اینکه هنر کارت آنها ارسال شده است. با در دست داشتن مدارک لازم و رعایت پروتکل های بهداشتی به این اداره کل مراجعه و برای دریافت هنر کارت اقدام نمایند.
امیری اظهار داشت : فعالان فرهنگ هنر ،رسانه و قرآنی کرمانشاه که برای آنان کارت یادشده صادر شده است، به محض دریافت هنر کارت، شماره ۱۶ رقمی کارت را به سامانه ۵۰۰۰۲۸۱۹۰ با همان شماره همراهی که ثبت نام کرده اند برای فعال سازی ارسال نمایند .
وی تصریح کرد: پس از گذشت ۲۴ تا ۴۸ ساعت از  ارسال شماره به سامانه یادشده رمز فعال سازی ارسال می شود و در صورت مفقود شدن کارت دو میلیون ریال برای صدور کارت جدید از صاحب کارت دریافت خواهد شد و روند دریافت مجدد کارت طولانی است.
لازم به ذکر است؛ هنرمندان شهرستان های استان به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مربوطه و هنرمندان مرکز به واحد صندوق اعتباری هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی (شماره تماس جهت پاسخگویی به سوالات ( 38238402-083 داخلی 239 آقای امیری ) مراجعه نمایند. 
 
گفتنی است ؛ هنرکارت فقط به صاحب کارت با ارائه کارت ملی تحویل می شود.
کد خبر : 30382

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha