پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

استاندار کرمانشاه:

آغاز هفته دوم محدودیت‌های کرونایی از امروز/ ادارات دولتی کرمانشاه تعطیل شدند

استاندار کرمانشاه گفت: از امروز علاوه بر تعطیلی‌های اعمال شده در هفته اول اجرای محدودیت‌های کرونایی، تمام ادارات دولتی در شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد استان به جزء دستگاه‌های خدمات‌رسان تعطیل است.

به گزارش رازی پرس، مهندس هوشنگ بازوند امروز در جمع اصحاب رسانه با تشکر و قدردانی از مردم، اصناف، گروه‌های شغلی دوم، سوم و چهارم که در طرح محدودیت‌های کرونایی هوشمند در هفته اول همکاری خوب را داشته‌اند، گفت: هفته دوم محدودیت‌های کرونایی از امروز علاوه بر تعطیلی اعمال شده در هفته اول با تعطیلی ادارات دولتی در شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد استان آغاز شده است.

وی افزود: هفته اول همکاری خوب بود و شاهد سیر نزولی مبتلایان و بستری در بیمارستان‌ها بودیم که قطعا در آینده نزدیک شاهد سیر نزولی فوتی‌ها ‌هم خواهیم بود.

استاندار کرمانشاه عنوان داشت: تعطیلی ادارات شامل دستگاه‌های خدمات‌رسان نمی‌شود و باید با ظرفیت یک‌سوم در محل کار حاضر شوند، البته مدیران کل این اختیار را دارند که تا 50 درصد نیروهای خود را فراخوان دهند.

وی افزود: مدیران کل، استاندار و معاونان باید در این یک هفته تعطیلی ادرات، در محل کار حضور داشته باشند، البته بانک‌ها هم جزء دستگاه‌های خدمات‌رسان محسوب می‌شوند و تعطیل نیستند.

مهندس بازوند تصریح کرد: درمان کرونا در بیمارستان‌ها نیست در تغییر سبک زندگی است ناگریز هستیم با کرونا زندگی کنیم و سبک زندگی خود را با شرایط کرونایی ادامه دهیم.

وی با اظهار امیدواری در پایان، گفت: امیدواریم با اعمال این محدودیت‌ها و کاهش ترددها شاهد سیر نزولی مبتلایان به کرونا باشیم./ فارس

کد خبر : 20099

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha