پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

معاون استانداری کرمانشاه:

شرایط کرمانشاه در کنترل کرونا مثبت است/ هنوز تا نقطه مطلوب فاصله داریم

به گزارش رازی پرس، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر ادامه جدیت در رعایت ممنوعیت و پروتکل های بهداشتی، اظهار کرد: شرایط استان در کنترل کرونا مثبت شده و شهرستان‌ها تغییر وضعیت داده‌اند.

حسین خوش اقبال درنشست ویدئو کنفرانسی با فرمانداران شهرستان‌های غرب استان اظهار داشت: گزارشاتی که فرمانداران در غرب استان ارائه کرده‌اند نسبت به سایر شهرستان‌ها مثبت بوده است.

رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت کرونا در استان با بیان اینکه کرونا هنوز وجود دارد و پیگیری ها همچنان باید ادامه داشته باشد، افزود: باید مراقب موج جدید کرونا بود. اگر چه وضعیت استان در بیماری کرونا بهتر شده، اما تا نقطه مطلوب فاصله داریم.

وی تصریح کرد: آخرین وضعیت تغییر رنگ در شهرستانها بزودی اعلام خواهد شد و شرایط کاری ادارات و بازاریان بر اساس آن تعیین خواهد شد، بر همین اساس احتمالا در حوزه فرمانداری های غرب استان فعالیت ها با توجه به تغییر رنگ های صورت گرفته از سر گرفته شود.

خوش اقبال در ادامه ضمن تاکید بر استمرار اقناع سازی و اطلاع رسانی در بحث پیشگیری و رعایت پروتکل ها اظهار داشت: اگرچه اخبار و اطلاعات در کل کشور روند مثبت را نشان می دهد، اما همچنان توقع می‌رود که جدیت ها ادامه پیدا کند. هر چند که به مشکلات فرمانداران واقف هستیم و شرایط را درک می کنیم./ایسنا

 

کد خبر : 20117

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha