چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تشکیل دومین جلسه کمیته نظام پیشنهادات دانشگاه رازی / ثبت ۸۸ پیشنهاد در سامانه

دومین جلسه کمیته نظام پیشنهادات دانشگاه، ۲۷ دی ماه ۱۳۹۹ به ریاست دکتر مهرداد نیاپرست معاون اداری و مالی و سایر اعضای اصلی این کمیته برگزار شد.

دکتر حامد منکرسی مدیر طرح و برنامه دانشگاه از بررسی ۲۳ پیشنهاد در حوزه تخصصی کمیته معاونت اداری و مالی دانشگاه خبر داد و اظهار داشت: نتیجه بررسی این پیشنهادات از طریق سامانه مذکور به اطلاع پیشنهاد دهندگان خواهد رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس؛ در  دومین جلسه کمیته نظام پیشنهادات دانشگاه، دکتر منکرسی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری ۸۸ فقره پیشنهاد از سوی همکاران هیات علمی و غیرهیات علمی، در سامانه نظام پیشنهادات به ثبت رسیده است که نشان از همفکری و مشارکت بالای همکاران در جهت تعالی امور دارد.

دکتر منکرسی بیان کرد: در بررسی اولیه دبیرخانه، پیشنهاداتی که با آیین‌نامه نظام پیشنهادات موضوعیت داشتند جهت بررسی به کمیته­‌های تخصصی ارجاع داده شد.

وی یادآور شد: سامانه نظام پیشنهادات دانشگاه رازی به نشانی: suggest.razi.ac.ir در دسترس می­‌باشد و اعضای هیات علمی و غیرهیات علمی دانشگاه می­‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت­‌نام و درج پیشنهادات ارزنده خود در جهت بهبود امور جاری، اقدام نمایند.

شایان ذکر است؛ دبیرخانه نظام پیشنهادات دانشگاه رازی در مدیریت طرح و برنامه دانشگاه مستقر است.

کد خبر : 20289

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha