پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

مدیر گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد؛

انجام بیش از ۷۰۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی در کرمانشاه

مدیر گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از انجام بیش از ۷۰۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از خبرگزاری مهر؛ امیر کرمی  در گفتگویی اظهار کرد: از اسفند ماه سال ۹۸ و با شیوع ویروس کرونا تا کنون بیش از ۷۰۰ هزار بازرسی از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع غذا توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه انجام شده است.

وی افزود: از مجموع تعداد بازرسی‌ها حدود ۲۱ هزار و ۹۴۵ مورد به مراجع قضائی معرفی و ۲۰ هزار و ۳۰۵ مورد منجر به تعطیلی و پلمب اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع غذا شده است،

مدیر گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر این تعداد ۱۲ هزار و ۵۰۰ بازدید توسط تیم نظارتی مشترک متشکل اتاق اصناف، صنعت، معدن تجارت، نیروی انتظامی، پلیس اماکن عمومی، اتحادیه صنفی، تعزیرات، شهرداری، دامپزشکی انجام گرفته است.

کرمی بیان کرد: پس انجام از بازدید مشترک در صورت تخلف با حضور مقامات قضائی در محل دستور پلمب واحد صنفی همزمان صادر شده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در مدت ۲ سال گذشته تعداد ۷۸ هزار و ۳۶۰ اخطاریه بهداشتی برای اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع غذا صادر شده است.

کد خبر : 30538

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha