شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

معاون آموزش و پرورش کرمانشاه:

ارزشیابی پایان سال دانش آموزان ابتدایی کرمانشاهی غیرحضوری است

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ارزشیابی پایان سال دانش آموزان کرمانشاهی غیرحضوری است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از خبرگزاری مهر؛  ناهید فضلی ظهر امروز در گفتگویی اظهار کرد: کلاس‌های آموزش مجازی دانش آموزان پایه ابتدایی در شبکه شاد تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و امتحانات پایان سال به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به وجود ۱۸۰ هزار دانش آموز ابتدایی در استان کرمانشاه افزود: معلمان بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده در طول سال تحصیلی و مشاهده وضعیت تحصیلی دانش‌آموز در امتحانات پایان ترم تا ۱۰ خرداد ماه فرصت دارند عملکرد دانش آموزان را اعلام کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: ارزشیابی دانش آموزان ابتدایی به صورت کیفی بوده و نمره‌ای در کارنامه دانش آموزان درج نخواهد شد و هم اکنون ۳۲ هزار و ۴۱۴ نفر دانش آموزان ابتدایی در حال تحصیل هستند.

فضلی بیان کرد: عملکرد دانش آموزان در چهار سطح خیلی خوب، خوب، قابل قبول و نیاز به آموزش بیشتر اعلام می‌شود و قرارگیری در سه سطح اول به معنای قبولی و سطح نیاز به تلاش بیشتر به معنای تجدید است.

وی با اشاره به تجدید دانش آموزی در ارزشیابی خرداد ماه خاطر نشان کرد: دانش‌آموز می‌تواند در تابستان نسبت به تکمیل فرایند آموزش اقدام و با ارزشیابی مجدد نسبت به کسب سطح کیفی مطلوب اقدام کند و همچنین در نیمسال اول تحصیلی چهار هزار و ۴۰۰ نفر تذکر نیاز به آموزش بیشتر را دریافت کرده‌اند.

کد خبر : 30621

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha