شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

آموزش مجازی؛

دوره‌های آموزش مجازی قرآن در کرمانشاه برگزار می‌شود

دوره‌های آموزش مجازی قرآن خانه کارگر ویژه فصل تابستان در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از خبرگزاری مهر، دوره‌های آموزش مجازی قرآن خانه کارگر ویژه فصل تابستان در استان کرمانشاه برگزار می‌شود، علاقمندان می‌توانند به صورت غیرحضوری و تلفنی و از طریق فضای مجازی در این دوره‌ها شرکت کنند.

این دوره‌ها شامل دوره‌های تخصصی و عمومی حفظ قرآن، روخوانی و روان خوانی، فصیح‌خوانی، تجوید، صوت و لحن، ترجمه و مفاهیم، تفسیر تخصصی قرآن کریم، تربیت معلم حفظ، تربیت معلم روخوانی قرآن، تربیت معلم قرآنی کودک و احکام است.

در این دوره‌ها برای هر شرکت‌کننده یک استاد پشتیبان در نظر گرفته شده و در طول ترم شبیه یک معلم خصوصی به شیوه منظم، هفته‌ای ۲ مرتبه از طریق تماس تلفنی به این افراد آموزش داده و طبق برنامه جامعی که در نظر گرفته شده با این افراد کار می‌کنند.

در دوره‌های حفظ تخصصی در کنار آموزش‌های تلفنی استاد برای آشنایی قرآن‌آموزان با ترجمه و مفاهیم آیات قرآن کریم بسته کمک آموزشی شامل ۳۰ جلد کتاب واژه‌نامه، یک جلد کتاب راهنمای حفظ، یک دفتر برنامه‌ریزی و جزوه راهنمای تحصیل در نظر گرفته شده که در کنار آموزش تلفنی اساتید پشتیبان و برنامه جامع تحصیلی در سراسر کشور بدون مراجعه به کلاس حضوری می‌توانند حافظ کل قرآن شوند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.ketabequran.ir و یا کانال دارالقرآن در پیام‌رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/amuzeshe_quran مراجعه کنند.

علاقمندان به ثبت نام در دوره‌های قرآن مجازی خانه کارگر می‌توانند تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ عدد ۲ را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کرده و یا با شماره تلفن ۶۶۹۷۸۰۰۱-۰۲۱ تماس بگیرند.

 

کد خبر : 30859

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha