چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه مطرح کرد؛

فوتسال کرمانشاه در سایه بی توجهی مسئولین

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه از بی توجهی مسئولین استان کرمانشاه به فوتسال این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل ا ز خبرگزاری مهر، سعید محمودی در گفتگویی اظهار کرد: تیم فوتسال شاهین کرمانشاه بازی‌های مقدماتی را به اتمام رسانده و در مرحله پلی آف ۲ بازی بیرون از خانه با یک برد و یک باخت را پشت سر گذاشته است.

وی با بیان اینکه در مرحله پلی آف بهترین نتیجه را تیم فوتسال شاهین کرمانشاه داشته است، افزود: این تیم به صورت شخصی اداره شده و هزینه و حجم کاری آن برای یک نفر سنگین است، اعضای تیم انتظار حمایت همه جانبه از ارگان‌های مربوطه را دارند.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه گفت: در کرمانشاه به جز فوتسال فعالیت چشمگیری در سایر رشته‌های ورزشی وجود ندارد، قاعدتاً همه ارگان‌های ذی‌ربط که به نوعی به ورزش مربوط هستند باید این تیم را مورد حمایت قرار دهند، اما فوتسال کرمانشاه بر خلاف شهرهای دیگر در بی توجهی مسئولین به سر می‌برد.

وی با تاکید بر اینکه تیم فوتسال شاهین با توجه به ویژگی‌های ژنتیکی خاص و ظرفیت بالای بازیکنان نباید نادیده گرفته شود، ادامه داد: جای پیشرفت این تیم و بازیکنان آن زیاد است اما به حمایت‌های لازم نیاز دارد، تیم‌های دیگر لیگ برتر همچون مس سونگون و گیتی پسند که مورد حمایت قرار می‌گیرند هر سال از مدعیان لیگ برتر هستند.

محمودی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه را برندی برای این استان دانست و خاطرنشان کرد: این تیم با حضور در لیگ یک و ۲ و لیگ برتر این پتانسیل را داشته که پیشرفت بیشتری کند، اما باید حمایت شده تا بتواند به حیات خود ادامه دهد.

وی با اشاره به اینکه بعضی از تیم‌ها با وجود هزینه‌های میلیاردی بر خلاف شاهین کرمانشاه نتوانستند به مرحله پلی آف برسند، گفت: عوامل تیم تلاش خود را کرده تا در بهترین حالت خود باشند، اما بدون حمایت‌ها از سوی مسئولین نمی‌توانند به راه خود ادامه دهند.

سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه ادامه داد: بازیکنان و عوامل تیم خواستار حضور مسئولین و خبرنگاران در جلسات تمرین و اطلاع آن‌ها از مشکلات تیم هستند.

 

کد خبر : 30871

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha