شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه خبر داد؛

برگزاری کلاس‌های کانون پرورش فکری کرمانشاه به صورت مجازی و حضوری

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از برگزاری کلاس‌های کانون پرورش فکری این استان به ۲ صورت مجازی و حضوری خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از خبرگزاری مهر، مهناز فتاحی در گفت‌وگویی اظهار کرد: کلاس‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با توجه به وضعیت ناپایدار بیماری کرونا به ۲ صورت مجازی و حضوری با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به دوره‌های آموزش مجازی افزود: سرفصل کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده و محدودیت جغرافیایی برای ثبت نام وجود ندارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: رده‌ی سنی برای شرکت در کلاس‌های کانون پرورش فکری ۶ تا ۱۸ سال بوده اما در رشته‌هایی همچون نقاشی و سفالگری که نیاز به خواندن و نوشتن ندارند، در رده سنی ۴ تا پنج سال ثبت نام انجام می‌شود.

فتاحی با بیان اینکه کودکان و نوجوان برای شرکت در دوره‌های مجازی باید به نشانی اینترنتی kpf.ir مراجعه کنند، افزود: رشته‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه شامل شعرسرایی، نقاشی، قصه گویی، داستان نویسی، سفالگری و عکاسی است.

کد خبر : 30903

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha