چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

رئیس هیأت دو ومیدانی استان کرمانشاه:

دوومیدانی کاران کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور مدال‌‌های خوش‌رنگی کسب کردند

رئیس هیأت دو ومیدانی استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه در مسابقات دو ومیدانی قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان در بخش بانوان و آقایان مدال‌‌های رنگا‌رنگ کسب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از خبرگزاری فارس، احمد روشن‌زاده در گفت‌وگویی با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: رقابت‌های قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان در بخش آقایان مورخ ۱۵ و ۱۶ تیرماه سال‌جاری و در بخش بانوان مورخ ۱۸ و ۱۹ تیرماه در شهرکرد برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در مسابقات بانوان چهار سهمیه داشتیم که خوشبختانه همگی آنان مدال کسب کردند.

رئیس هیأت دو ومیدانی استان کرمانشاه ادامه داد:کوثر قاسمی در ماده ۳ هزار متر مقام اول کشور، غزل گمار در ماده ۴۰۰ متر مدال طلا، نسا مرادی پرش طول با کسب مدال نقره و کسب مقام دوم و در پرش سه گام مقام سوم، ستایش مرادی در ماده پرتاپ دیسک مقام سوم را کسب کردند.

وی اضافه کرد: همچنین تیم دو ومیدانی بانوان استان کرمانشاه در دوهای رله امدادی قهرمان سوم ایران شد.

روشن‌زاده افزود: آقایان نیز در رقابت قهرمانی کشور موفق به کسب ۲ مدال برنز شدند، سینا عزیزی‌زاده در ماده ۴۰۰ متر مقام سوم را کسب کرد و تیم آقایان در رده امدادی نیز سوم شدند.

وی در خصوص زیرساخت ورزش دومیدانی مختص بانوان، گفت: هم‌اکنون زمین ورزشگاه ۱۵ خرداد را داریم اما نیاز به تعمیرات و رسیدگی دارد و از مسؤولان این توقع می‌رود تا از بانوان قهرمان استان حمایت و در جهت تحقق نیازهای آنان اقدام کنند.

کد خبر : 31040

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha