دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

مدیرکل راهداری کرمانشاه:

مبادی مرزی کرمانشاه برای مقابله با کرونا کنترل می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: مبادی مرزی کرمانشاه برای مقابله با کرونا کنترل می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از خبرگزاری مهر، فریبرز کرمی در گفتگویی اظهار کرد: به دلیل شیوع موج جدید ویروس کرونا در کشور و اینکه مرزهای استان کرمانشاه بیشترین صادرات را به کشور عراق دارند، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت جدی در مرزها اجرا می‌شود.

وی افزود: برای جلوگیری از شیوع کرونا در مرزهای استان کرمانشاه ناوگان ترانزیتی داخلی و خارجی در مرزها از طریق ایجاد استخر، ضدعفونی و رانندگان و سایر عوامل اجرایی با انجام تست‌های کرونا کنترل می‌شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین ناوگان حمل و نقل مسافر بین شهری با ۵۰ درصد ظرفیت فعال هستند و بسته بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

کرمی خاطر نشان کرد: با همکاری شهرداری کرمانشاه زباله‌های پایانه‌های مسافربری مانند ماسک و غیره پس از پایان سفر جمع آوری در محل مشخصی دفن می‌شود.

وی با اشاره اینکه یکی از شاخص‌های استاندار بودن جاده‌ها و محورهای مواصلاتی نصب علائم راهنمایی و رانندگی است، بیان کرد: علائم راهنمایی و رانندگی در تمام جاده‌های استان کرمانشاه نصب شده اما یکی از مشکلات اصلی راهداری استان سرقت این علائم بوده که جاده‌ها را از حالت استاندارد خارج می‌کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان کمبود منابع اعتباری استان کرمانشاه گفت: برای تعمیر، نگه داری و اصلاح جاده‌های حادثه خیز استان کرمانشاه نیازمند اعتبارات ویژه هستیم.

کد خبر : 31098

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha