دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

مدیر سازمان تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه؛

رونق صنایع تبدیلی در کرمانشاه/ ۱۶ واحد تولیدی در استان راه اندازی شد

از ابتدای امسال تاکنون ۱۶ واحد صنایع تبدیلی در استان کرمانشاه به بهره برداری رسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در خصوص جذب سرمایه گذاری در حوزه ایجاد واحدهای تبدیلی در استان، اظهار کرد: با احداث این ۱۶ واحد با ظرفیت ۱۱۷ هزار تن و سرمایه گذاری ۹۸ میلیارد تومان زمینه اشتغال ۱۹۳ نفر فراهم شده است.

کریمی تعهد احداث واحدهای صنایع تبدیلی در استان طی سالجاری را ۴۳ واحد با ظرفیت ۲۵۰ هزار تن در زیربخش‌های زراعی، باغی و دامی عنوان کرد و گفت: این واحد‌ها با سرمایه گذاری ۳۲۰ میلیارد تومان و با بهره گیری از تسهیلات بانکی و بخش خصوصی احداث می‌شود که با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال حدود ۷۳۰ نفر فراهم خواهد شد.
 
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان افزایش صادرات را یکی از برنامه‌های اصلی استان در زمینه فرآوری محصولات کشاورزی عنوان و خاطر نشان کرد: با ابلاغ تسهیلات ویژه امکان احداث واحد‌های بیشتر و افزایش ظرفیت واحد‌های صنایع تبدیلی در سالجاری فراهم می شود.
 

در حال حاضر ۲۴۴ واحد صنایع تبدیلی در زیربخش‌های زراعی، باغی، دامی و سردخانه‌ای با ظرفیت ۲ میلیون و ۴۴۳ هزار تن در استان کرمانشاه فعال هستند.

کد خبر : 31173

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha