دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار قصرشیرین:

زوار اربعین به مرز خسروی نیایند/ اجازه عبور حتی یک نفر را هم نمی‌دهیم

فرماندار قصرشیرین با تاکید بر اینکه اجازه عبور حتی یک نفر هم از مرزهای زمینی برای ایام اربعین داده نمی‌شود، گفت: از مردم تقاضا داریم به هیچ عنوان به مرزها مراجعه نکنند، زیرا حتما برگشت داده می‌شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رازی پرس به نقل از ایسنا، مرادعلی تاتار در گفت و گویی، با اشاره به تصمیم دو دولت ایران و عراق برای اینکه سفر زوار به عراق برای اربعین امسال صرفا از طریق هوایی باشد، افزود: با توجه به ممنوع بودن تردد زمینی، تمام مرزها برای عبور زوار اربعین بسته است.

وی ادامه داد: به هیچ عنوان اجازه تردد حتی یک نفر هم از مرز خسروی داده نمی‌شود و هرکس که به مرز مراجعه کند فقط زحمت راه را متحمل شده و حتما برگردانده می‌شود.

فرماندار قصرشیرین اضافه کرد: متاسفانه با وجود اطلاع‌رسانی های فراوانی که انجام شده همین حالا شاهد حضور گروهی در مرز خسروی بودیم که با در بسته مواجه شده و مجبور به بازگشت هستند.

تاتار با بیان اینکه به دلیل تصمیم بر ترددهای هوایی هیچگونه خدماتی هم در مرزها و طول مسیر زمینی برای زوار اربعین در نظر گرفته نشده، خاطرنشان کرد: هیچ موکب، محل اسکان و یا توزیع آب و غذایی در مسیر زمینی تا مرزها نداریم.

وی گفت: از مردم تقاضا داریم اگر نیت زیارت در ایام اربعین را دارند اگر تمکن مالی دارند صرفا به صورت هوایی تردد داشته باشند، در غیر اینصورت خود را با مراجعه به مرزهای زمینی به زحمت نیندازند.

کد خبر : 41324

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha