پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد:

رسیدن به هدف، سختی‌های مسیر را قابل تحمل می‌کند

دانش‌آموخته دانشگاه رازی و رتبه نخست کارشناسی ارشد سراسری رشته حقوق گفت: اساتید دانشگاه رازی به خصوص اعضای هیئت علمی گروه حقوق در موفقیت من نقش بسیار پررنگی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، رتبه نخست کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ به «دریا صفری» داوطلب کرمانشاهی از دانشگاه رازی اختصاص یافته است. خانم صفری در یک خانواده با تحصیلات عالیه بزرگ شده و همین ویژگی یکی از عواملی بود که علاقه‌مند به یادگیری و دانش‌ شد.

صفری که رمز موفقیت خود را توکل به خدا، حمایت خانواده و استمرار در مطالعه و تلاش و کوشش در مسیری که به آن علاقه مند بوده می‌داند، در  افزود: هدف اصلی که در همه این سال‌ها من را تشویق به مطالعه می‌کرد، تدریس در دانشگاه و محیط علمی دانشگاه بود و در راستای همین مسیر تمامی تلاشم را کردم که دوباره به محیط دانشگاه برگردم.

وی ادامه داد: بی‌شک برای تحقق هدفم تلاش زیادی کرده و وقت بسیاری برای مطالعه کتب گذاشتم، نحوه مطالعه من به این صورت بود که همه منابع را در طی مدت زمانی که داشتم بتوانم بخوانم، مرور کنم و تست بزنم، ساعت مطالعه من متغیر بود و بیشتر کیفیت مطالعه و فهمیدن مطالب برایم اهمیت داشت. رتبه نخست کنکور کارشناسی ارشد حقوق سال ۱۴۰۰، اضافه کرد، با این وجود از آنجاکه با رتبه ۶۱ وارد دانشگاه شدم، انتظار رتبه تک رقمی را داشتم.

صفری معتقد است، دانشگاه و اساتید دانشگاه رازی به خصوص اعضای هیئت علمی گروه حقوق در موفقیت من نقش بسیار پررنگی داشتند و موفقیت من نتیجه زحمات همه اساتید گرامی بوده است.

 

کد خبر : 41378

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha