یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

معاون استاندار کرمانشاه:

سامانه کنترل طرح‌های اقتصادی استان کرمانشاه راه‌اندازی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از راه‌اندازی سامانه کنترل طرح‌های اقتصادی خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این سامانه امکان رصد مستمر آخرین وضعیت و میزان پیشرفت طرح‌های اقتصادی استان فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس «بهزاد باباخانی» دوشنبه شب در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه در سرسرای تدبیر استانداری افزود: راه‌اندازی این سامانه گامی به جلو برای نظارت بر اجرای طرح‌های اقتصادی است.  

وی در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت راهبردی آب در شرایط اقلیمی کنونی، یکی از مشکلات سرمایه‌گذاری در استان را تخصیص آب به طرح‌های فاقد فعالیت یا دارای انحراف از طرح اصلی ذکر کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: به منظور حمایت از طرح های سرمایه گذاری جدید مقرر شد دستگاه‌های اجرایی مجوز تخصیص آب طرح‌های فاقد فعالیت و یا دارای انحراف را ابطال و با کمک شرکت آب منطقه ای آب را به طرح های جدید و سرمایه گذاران دارای اهلیت تخصیص دهد.

به گزارش ایرنا، سامانه کنترل طرح های اقتصادی با هدف نظارت روند احداث طرح‌های اقتصادی، عدم انحراف و رصد پیشرفت آنها راه‌اندازی شده است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت و بیش از ۲۴ هزار کیلومتر مساحت دارای بیش از یک هزار واحد تولیدی با بیش از ۳۰ هزار نفر اشتغالزایی است. / ایرنا

کد خبر : 61544

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha