پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

با حکم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه‌های رازی کرمانشاه و صنعتی کرمانشاه منصوب شدند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکامی جداگانه، دکتر «محمدنبی احمدی» را به عنوان سرپرست «دانشگاه‌ رازی کرمانشاه» و دکتر «علیرضا دودمان تیپی» را به عنوان سرپرست «دانشگاه صنعتی کرمانشاه» منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زلفی‌گل در این احکام خطاب به رؤسای جدید منصوب شده آورده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیۀ انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)،نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با رویکردی تحول گرایانه و مسأله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی»، حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، همچنین در نامه‌های جداگانه‌ای از خدمات و تلاش‌های دکتر ابراهیم اعلمی آل‌آقا رئیس سابق دانشگاه رازی و دکتر علی‌اکبر اختری رئیس سابق دانشگاه صنعتی کرمانشاه طی مدت تصدی این مسئولیت‌ها قدردانی کرد.

دکتر احمدی (زاده کرمانشاه _۱۳۵۰) دارای دکتری تخصصی، زبان و ادبیات عرب، عضو هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه است که پیش از این، مدیر‌کل فرهنگی این دانشگاه و سرپرست مؤسّسه آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی شهید رضایی بوده است.

دکتر دودمان تیپی (زاده دهلران _ ۱۳۵۰) دارای دکترای تخصصی برق و عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه است که پیش از این معاون پژوهشی این دانشگاه بوده است.

کد خبر : 61552

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha