یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

معاون استاندار کرمانشاه:

مدرنترین کارخانه پاکت‌سازی کشور در کرمانشاه آماده بهره‌برداری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: مدرنترین کارخانه پاکت‌سازی کشور با سرمایه‌گذاری پنج هزار میلیارد ریالی آماده بهره‌برداری است.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس «بهزاد باباخانی» عصر سه‌شنبه در بازدید از کارخانه پاکت‌سازی صنایع سیمان سامان کرمانشاه، افزود: این واحد مدرنترین کارخانه‌ پاکت سازی کشور است که بدون استفاده از تسهیلات بانکی ایجاد شده و زمینه اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر را فراهم آورده است.

وی اظهار داشت: این واحد تولیدی قادر خواهد بود با استفاده از آخرین تجهیزات مدرن روز دنیا به تولید پاکت‌ و بسته بندی برای استفاده های مختلف بپردازد و پاکت های موردنیاز بسته‌بندی انواع محصولات را در سطح کشور تولید نماید. 

پدافند غیرعامل نقش اساسی در مقابله با تهدیدهای مدرن دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در ادامه این بازدید در جلسه پدافند غیر عامل بخش صنعت در کارخانه سیمان سامان، با اشاره به اهمیت پدافندغیرعامل در دنیای امروز ، گفت: مردم، مدیران، نهادها و بخش اقتصاد باید با اهداف و اصول پدافندغیرعامل آشنا شوند.

باباخانی افزود: شکست دشمن در جنگ تحمیلی و اقتصادی باعث شده که زمین بازی را عوض کنند و آنها را به سمت حملات سایبری سوق داده و خرابکاری در این حوزه از اهداف اصلی دشمنان است که نیازمند تقویت مسائل پدافند غیرعامل بویژه در واحدهای حیاتی و مهم اقتصادی است. 

باباخانی در ادامه اظهار داشت: توان نظامی کشور اجازه زورآزمایی و تقابل نظامی را به دشمنان نمی‌دهد و آنان را مجبور کرده که به جنگ اقتصادی، تحریم ظالمانه و حملات سایبری علیه مردم و کشورمان روی بیاورند که ان شالله با هوشیاری مردم و مسئولان این توطئه هم خنثی خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت: به همین لحاظ است که پدافند غیر عامل در حوزه اقتصادی یکی از مهمترین و استراتژیک‌ترین نهادها است که باید برای سلامت و امنیت صنایع کشور و استان با هوشیاری همه جانبه، تعیین ساختار، تدارک الزامات و تجهیز منابع و نیز به کارگیری تمام ظرفیت‌های خود پای کار باشد و در مقابل تهدیدهای مدرن،خود را به روز رسانی کند. / ایرنا

کد خبر : 61554

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha