شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

بازگشایی مدارس متوسطه دوم کرمانشاه از امروز/ حضور دانش‌آموزان سر کلاس اجباری نیست

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: امروز دانش‌آموزان متوسطه دوم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی رسماً راهی مدرسه می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس علی مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: امروز دانش‌آموزان متوسطه دوم یعنی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم در همه شاخه‌ها و رشته‌های تحصیلی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی رسماً راهی مدرسه می‌شوند.

وی ادامه داد: مدارس کم جمعیت استان از اول مهرماه در روستاها بازگشایی شدند و از امروز هم مدارس شهری آمادگی لازم را برای حضور دانش‌آموزان متوسطه دوم دارند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه حضوری شدن مدارس را یکی از مطالبات به حق والدین و دانش‌آموزان دانست و گفت: شورای آموزش مدرسه با حضور نماینده انجمن اولیا تصمیمات لازم را برای چگونگی حضور دانش‌آموزان، ظرفیت کلاس‌ها و گروه‌بندی آن‌ها خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: فضای شاد و غیرحضوری همچنان برقرار است، ولی اولویت آموزش و پرورش بر حضور دانش‌آموزان سرکلاس درس است.

مرادی اضافه کرد: هیچ اجباری برای حضور دانش‌آموزان نداریم، مدیران و کادر آموزشی در مدارس حضور دارند و کلاس‌ها از امروز دایر است.

وی در خصوص نظارت بر شیوه‌نامه‌ها، خاطرنشان کرد: تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم و دستورالعمل‌ها و پروتکل‌ها حتما در نظارت‌های سرزده بررسی خواهد شد./ خبرگزاری فارس

کد خبر : 61563

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha