شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

۹۸ درصد دانش‌آموزان کرمانشاه واکسینه شدند/ استقبال خوب از بازگشایی حضوری مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ۹۸ درصد دانش‌آموزان استان دُز اول واکسن کرونا را تزریق و نزدیک به ۶۷ درصد هم در حال تزریق نوبت دوم واکسن هستند.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس مجید یزدان‌پناه امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: روز گذشته براساس تصمیم ستاد ملی کرونا دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول استان همزمان با سراسر کشور شرایط ورود به مدرسه را به صورت حضوری داشتند.

وی با اشاره به استقبال خوب اولیا و دانش‌آموزان استقبال از بازگشایی حضوری مدارس، گفت: کارگروه‌های نظارتی اداره کل آموزش و پرورش استان تمامی مسائل بهداشتی، آموزشی، گروه‌بندی و شورای مدارس که با نظارت والدین است، رصد می‌کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: با اختیار و هماهنگی اولیا دانش‌آموز و شورای مدرسه، دانش‌آموزان به گروه‌های ۱۰ و ۱۵ نفره در ساعت‌های ۴۵ دقیقه‌ای تقسیم شده‌اند که استقبال خوب بود و دانش‌آموزان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدرسه حضور دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اشاره‌ای به روند واکسیناسیون دانش‌آموزان بالای ۱۲ سال استان داشت و افزود: ۹۸ درصد دانش‌آموزان استان دُز اول را تزریق و نزدیک به ۶۷ درصد هم در حال تزریق نوبت دوم واکسن هستند.

وی اضافه کرد: تمامی شرایط به سمتی پیش می‌رود که آهسته و پیوسته به سمت آموزش حضوری برود، اما همچنان آموزش از طریق شبکه دانش‌آموزی شاد برای آن دسته از دانش‌آموزان که هنوز امکان حضور در مدرسه را ندارند، برقرار است. / فارس

کد خبر : 61647

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha