چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

امام جمعه کرمانشاه:

اقتدار امروز ایران دشمنان را عصبانی کرده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: به برکت انقلاب اسلامی به جایگاهی رسیده‌ایم که قایق کوچک ما ناو بزرگ جنگی دشمن را وادار به عقب نشینی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس آیت‌الله مصطفی علما در همایش تجلیل از روحانیون رزمنده در مجتمع بعثت کرمانشاه، از ایران اسلامی به عنوان یک قدرت بلامنازع در منطقه یاد کرد و افزود: اقتدار کنونی ایرانی اسلامی سبب شده تا کشورهای منطقه از جمله یمن، عراق، لبنان و... نگاهشان به ایران اسلامی باشد.

آیت الله علما تاکید کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی به جایگاهی رسیده ایم که قایق کوچک ما ناو بزرگ جنگی دشمن را وادار به عقب نشینی می‌کند و این اقتدار امروز ایران اسلامی دشمنان را عصبانی کرده است.

 امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: آمریکا از اینکه ما به فناوری هسته ای دست پیدا کرده ایم ناراحت و عصبانی نیست، آمریکا از این عصبانی است که چرا ایران اسلامی به چنین اقتداری رسیده که در دنیا حرف برای گفتن دارد.

وی یادآوری کرد: در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تمام مقدرات کشور ما در دست آمریکا بود و تمام امور کشور زیر نظر آمریکا اداره می شد. شاه حتی نمی دانست در کشور چند فروند هواپیما داریم، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی به جایگاهی رسیده ایم که دنیا روی ما حساب باز می کند.

آیت الله علما سپس با تاکید بر اینکه باید اقتدار کنونی ایران اسلامی را حفظ کنیم، گفت: باید با جان و دل به اسلام خدمت کرده و انقلاب را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: برای پیروزی این انقلاب خون های زیادی داده شده، لذا باید با تمام توان برای حفظ آن تلاش کنیم.

 وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ساده به دست نیامده، ادامه داد: شهدا رفتند تا امروز اسلام قدرتمند باشد، لذا همه باید برای معرفی اسلام به جهانیان تلاش کنیم و اگر در راه اسلام و قرآن فدا شویم، کار زیادی نکرده‌ایم.

آیت الله علما در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: باید تفکر بسیج را سفت و محکم بگیریم تا آثار و نتایج آن را شاهد باشیم. / ایسنا

کد خبر : 61651

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha