پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه:

۱۰۶هکتار زمین برای جهش تولید مسکن در ۴شهرستان کرمانشاه تخصیص یافت

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: ۱۰۶هکتار زمین برای جهش تولید مسکن در ۴شهرستان کرمانشاه تخصیص یافت.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس منوچهر فخری در نشست کارگروه زیربنایی استانداری کرمانشاه که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه و مدیران عضو برگزار شد، اظهار کرد: اجرای طرح جهش تولید در حوزه مسکن یکی از اولویت‌های اصلی دولت است و وزارت راه و شهرسازی نیز بر تأمین سریع زمین‌های مورد نیاز برای اجرای این طرح تاکید دارد.

وی از اقدامات بسیار خوب استان کرمانشاه در راستای اجرای این طرح جهش تولید در حوزه مسکن خبر داد و افزود: در قالب این طرح برای شهر هرسین تعداد ۲ هزار و ۲۱۹ واحد مسکونی سهمیه در نظر گرفته شده است و در نشست امروز ۴۶ هکتار زمین برای اجرای این پروژه به شهر الحاق شد.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه تصریح کرد: سهمیه شهر پاوه در طرح جهش مسکن تعداد یک هزار و ۹۹۶ واحد مسکونی است که الحاق ۱۰ هکتار برای اجرای فاز اول به تصویب رسید.

فخری بیان کرد: سهمیه ساخت یک هزار و ۲۵۵ واحد مسکونی برای قصرشیرین در نظر گرفته شده و با توجه به طرح بازسازی و نیاز این طرح حدود ۵۰ هکتار زمین که پیش از این هم داخل طرح بوده مجدداً به شهر الحاق شد.

وی ادامه داد: در شهر صحنه نیز یک بخش در داخل محدوده شهر که دارای کاربری عمومی است برای اجرای طرح جهش مسکن در نظر گرفته شد و راه و شهرسازی مقدمات آماده کردن زمین را انجام خواهد داد.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در این نشست به ۹ مورد تقاضای سرمایه گذاری خارج محدوده در شهرهای روانسر، سرپل ذهاب، کرمانشاه، گیلانغرب و سنقر و کلیایی رسیدگی شد. / مهر 

کد خبر : 61769

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha