شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

فرمانده انتظامی کرمانشاه:

دشمنان تصور نکنند با شهادت "سردار سلیمانی" پرچم مقاومت بر زمین می‌ماند

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان کابوس بزرگ آمریکا و مستکبران جهان یاد کرد که همه برنامه های استکبار را در خاورمیانه به شکست کشاند.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس سردار "علی اکبر جاویدان" در کارگاه آموزشی توانمندسازی - ویژه جانشینان فرماندهی انتظامی شهرستان های استان- یاد و خاطره سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و گفت: وجود این سردار سرافراز آنچنان برای دشمنان انقلاب و در راس آنها آمریکا ایجاد مزاحمت کرده بود که بارها به برنامه ریزی برای ترور این شخصیت کم نظیر اعتراف کردند.

وی ادامه داد: سپهبد شهید حاج "قاسم سلیمانی" سال های متمادی پرچم مقاومت را برافراشت و نهضتی جدید در این خصوص ایجاد کرد، نهضتی که سرانجام به نابودی همه مستکبران تبدیل خواهد شد.

جاویدان خاطرنشان کرد: دشمنان تصور نکنند با شهادت سردار سلیمانی پرچم مقاومت بر زمین می ماند. شهادت این سردار بزرگ دنیای اسلام آغاز راهی تازه برای تشدید جریان مقاومت و نبرد با مستکبرانی است که فقط خونریزی و جنگ طلبی را می شناسند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین با اشاره به نقش کم نظیر سپهبد سلیمانی در ناکام گذاشتن آمریکا و ایادی اش در منطقه، اظهار کرد: یکی از راه هایی که دشمنان امید زیادی به آن بسته بودند خلق گروه تروریستی تکفیری داعش بود، اما با حضور بزرگ مردی مانند حاج قاسم سلیمانی ریشه این شجره ملعونه زودتر از آنچه که خودشان هم فکرش را می کردند، خشکیده شد.

وی گفت: با تسلط کم نظیری که سردار سلیمانی بر جغرافیای منطقه داشت، همه نقشه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی و هزینه های هنگفت دشمنان نیز بر باد می رفت و اینگونه بود که حاج قاسم به کابوس اول دشمنان اسلام و انقلاب تبدیل شد.

 جاویدان با بیان اینکه شهادت هنر مردان خداست، گفت: سردار سلیمانی نیز که خود پرورش یافته مکتب شهدا بود هدف و آرزویی جز این نداشت و سرانجام مزد سال ها تلاش و جهاد مخلصانه خود را گرفت و به دست شقی ترین افراد زمانه رخت زیبای شهادت را به تن کرد و به دیدار پروردگار خود نائل آمد.

وی وظیفه همرزمان و دیگر کارکنان نیروهای مسلح را ادامه راه این شهید والامقام عنوان کرد و گفت: پیمودن این راه به عاقبت بخیری در دنیا و آخرت ختم می شود. / ایسنا

کد خبر : 61797

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha