چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

برکت خون سردار سلیمانی مقاومت را در منطقه تقویت کرد

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: برکت خون شردار سلیمانی جریان مقاومت در منطقه را چندین برابر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرمانشاه با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با خانواده سردار شهید سلیمانی اظهار داشت: برکت خون سردار سلیمانی مقاومت را در منطقه چندین برابر کرد.

وی عنوان کرد: باید توجه کرد که سردار سلیمانی چه عظمتی در دنیا داشت که امروز ترامپ‌ها باید به دنبال مکانی امن برای خود باشند؛ به همین دلیل مقام معظم رهبری به رونق مقاومت اشاره کردند.

علما با بیان اینکه حیات و ممات این شهید بزرگوار اثرگذار بوده است گفت: وضعیت عراق اکنون متفاوت شده و برخی آمریکایی‌ها که در این کشور باقی مانده‌اند خود می‌گویند مستشار هستند و قصد ماندن ندارند.

خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به صدق و اخلاص در رفتار سردار شهید سلیمانی عنوان کرد: سردار سلیمانی هر آنچه که نسبت به آن آگاهی داشت در عرصه عمل نمایان می‌کرد و عامل بود؛ به همین دلیل مقام معظم رهبری به صدق و اخلاص او شهادت دادند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی را باید الگو قرار دهیم و همچون او عمل کنیم گفت: سردار سلیمانی در گذشته نیز این گونه بود و ملی‌ترین و امتی‌ترین انسان‌ها بود و شخصیتی بین‌المللی داشت. / تسنیم

کد خبر : 61816

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha