سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

وزیر کشور وارد کرمانشاه شد/ وحیدی: کرمانشاه استانی راهبردی و مهم برای ایران اسلامی است

وزیر کشور به منظور تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید استان کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس احمد وحیدی وزیر کشور دقایقی قبل برای حضور در آیین تودیع و معارفه استاندار جدید وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال هوشنگ بازوند استاندار و مسؤولان استانی قرار گرفت.

وزیر کشور در بدوورود در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه یک استان راهبردی و مهم با قابلیت‌های ویژه برای ایران اسلامی است، گفت: باید برای تحقق انتظارات و حل مشکلات در این استان تلاش کرد.

وی اظهارداشت: این استان در دوران دفاع مقدس و پس‌ از آن حق بزرگی بر گردن کشور دارد و دارای ظرفیت‌های متعددی نیز هست.

وزیر کشور با اشاره به این‌که استان کرمانشاه انتظارات به حقی دارد که باید برآورده شود، ادامه داد: رئیس محترم جمهوری هم در فرصت مناسب به این استان سفر خواهند کرد.

به‌گفته وحیدی این استان و موضوعات و مشکلات آن مورد تاکید به‌ویژه مشکل بیکاری مورد تاکید آقای رئیسی قرار دارد و این‌موضوع را هم به بنده و هم به استاندار جدید و سابق تاکید کرده‌اند.

وحیدی عنوان کرد: به امید خدا با دست‌به‌دست هم دادن و تلاش بیشتر مشکلات فعلی استان روزبه‌روز کمتر و حل‌وفصل شود.

حضور در مزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و دیدار با آیت‌الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، برنامه‌های وزیر کشور تا پیش از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه است. / فارس

کد خبر : 61833

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha