شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

استاندار کرمانشاه:

هر مانعی از سر راه توسعه استان باید برداشته شود

استاندار کرمانشاه گفت: هر مانعی سر راه توسعه استان وجود دارد، باید برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، بهمن امیری مقدم، در نشست صمیمی با معاونین، مدیران کل ستادی، مشاورین و کارکنان استانداری با تاکید بر شایسته سالاری و استفاده از نیروهای توانمند، اظهار کرد: نیروی انسانی توانمند، سرمایه‌ای عظیم برای هر مجموعه‌ای است و یک نیروی انسانی بانشاط، پرتحرک و اثرگذار می تواند مسیر پیشرفت و توسعه سازمان مربوطه را تسهیل و تسریع و کیفیت خدمت به مردم را بهبود ببخشد.

وی افزود: در مجموعه استانداری مطمئنا نیروهای باکیفیت، بادانش، با تقوا، متخصص، تحول گرا و انقلابی وجود دارند که از قابلیت های آن‌ها استفاده خواهیم کرد. 

امیری مقدم با تأکید بر اینکه باید با تلاش شبانه روزی، همدلی و همراهی برای خدمت گزاری به مردم تلاش کنیم، افزود: به عنوان خادم مردم وظیفه داریم برای رفع مشکلات آنان از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

استاندار کرمانشاه گفت: هر مانعی در مسیر رشد و توسعه استان وجود دارد باید برطرف شود تا زمینه و بستر سرمایه گذاری در عرصه‌های مختلف فراهم شود.

وی تاکید کرد: باید تحول را از خودمان شروع کنیم و کاری که به ما واگذار می شود را با وجدان کاری و از روی اعتقاد و با صداقت انجام دهیم.

مدیر ارشد استان با تاکید بر ضرورت کوتاه‌تر کردن فرآیندهای اداری عنوان کرد: بررسی و تایید پروژه‌ها در ادارات نباید آنقدر طولانی شود که سرمایه گذاران از کرمانشاه فراری شوند.

وی با تاکید بر توسعه دولت الکترونیک در استان اظهار کرد: باید سیستم اداری را بگونه ای ارتقاء دهیم که یک روستایی بتواند بدون مراجعه به اداره مربوطه از طریق اینترنت درخواست خود را ارائه دهد.

امیری مقدم گفت: حاج قاسم سلیمانی یک مدیر بی ادعا، پرتلاش و بسیار صادق بود و رفتار و منش ساده و مردمی ایشان یک الگوی ممتاز برای همه دنیاست. / ایسنا

کد خبر : 61850

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha