شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

دیدار جمعی از اعضای دانشگاه علوم پزشکی با استاندار کرمانشاه

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی، جمعی از اساتید پیشکسوت و اعضای هیات علمی این دانشگاه، معتمدان جامعه پزشکی و سلامت و رییس بسیج جامعه پزشکی روز یکشنبه با استاندار کرمانشاه دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، اعضای حاضر در این دیدار، پس از استماع سخنان استاندار مبنی بر لزوم هماهنگی های لازم با مدیریت ارشد استان در تعیین مدیران، با تایید دغدغه مندی و دلسوزی وی، به بحث و تبادل نظر در خصوص تعیین تکلیف مدیریت دانشگاه علوم‌ پزشکی و خدمات بهداشتی، ‌درمانی کرمانشاه پرداختند.

حاضران که از بزرگان و صاحب نظران سلامت استان هستند، در این نشست ضمن تشریح پروسه انتخاب روسای دانشگاه ها و مسایل پیش آمده در این خصوص، از استاندار کرمانشاه درخواست کردند که با توجه به شرایط کنونی جامعه و اولویت سلامت مردم، بخصوص در زمان پیک ششم کرونا، ضمن موافقت با فعالیت تیم مدیریتی جدید دانشگاه، با راهبری مدبرانه خود در شرایط فعلی و در راستای سیاست های دولت سیزدهم، استان را به سمت توسعه و پیشرفت بخصوص در زمینه بهداشت و درمان هدایت کند.

در پایان این نشست، «بهمن امیری مقدم» استاندار کرمانشاه اظهار داشت که به احترام بزرگان جامعه پزشکی و اهمیت همراهی، همدلی و همکاری همه جانبه برای ارتقای سلامت مردم به عنوان اولویت اصلی، موضوع مذکور بررسی و تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ششم بهمن امسال در حکمی دکتر «قباد محمدی» را بعنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه منصوب کرد.

 محمدی استاد داروسازی، متولد ۱۳۵۸ در شهرستان اسلام آبادغرب است.

دکتر محمدی که سال ۱۳۸۹ به عنوان عضو هیات علمی در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کرد، دارای کرسی و مرتبه استاد تمامی در این دانشکده است.

 از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست دانشکده داروسازی کرمانشاه در سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۱، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۴، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ و معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سال ۱۳۹۶ تاکنون اشاره کرد.

پیش از این دکتر محمودرضا مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بود. / ایرنا

کد خبر : 62016

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha