شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

آیت الله علما:

باید شعائر را زنده نگه داریم

نماینده ولی فقیه در کرمانشاه گفت: باید شعائر را زنده نگه داریم، باید ببینیم رمضان عید فطر، عید قربان را چه کسی مدیریت کرده و ماه مبارک رمضان را با همه وجود گرامی بداریم و ارزشهای عظیم نهفته در آن را احیا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، در جلسه برنامه ریزی برگزاری روز قدس و عید فطر که با حضور مسوؤلان دستگاه‌های اجرایی در محل دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، آیت الله علماء بر تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی توسط دستگاه ها تأکید کرد.

امام جمعه کرمانشاه گفت: تمام برنامه‌های متعدد انقلاب در راستای جهاد تبیین است در سال ۱۳۴۲ امام راحل ماهیت اسرائیل را بیان کرد و خطر آن را گوشزد کرد و نسبت به آن دولت غاصب برای منطقه هشدار داد.

وی افزود: این که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اصرار بر جهاد تبیین دارند برای روشنگری عظمت انقلاب اسلامی است، زیرا جمعه آخر ماه رمضان جزو ملهماتی است که به امام راحل الهام شده و از لحظه اول انقلاب امام راحل اینگونه ماهیت اسراییل را هویدا کرد.

نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه تأکید کرد: اسلام با شعائر زنده است لذا باید این موارد را زنده نگه داشت، جان مطلب این است که شعائر اسلامی را زنده نگه داریم.

ایشان در خصوص ناتوانی آمریکا در قبال ایران تصریح کرد: الان کاخ سفید اعتراف می‌کند که نتوانستم کاری در قبال ایران انجام دهیم، زیرا همین تبیین است که قدرت و عظمت اسلام را متجلی کرده لذا ما باید فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص ماهیت اسراییل تبیین کنیم و این که ایران به عنوان کشوری قدرتمند در معادلات جهانی اثر گذار است.

ایشان اظهار داشت: باید شعائر را زنده نگه داریم، باید ببینیم رمضان عید فطر، عید قربان را چه کسی مدیریت کرده و ماه مبارک رمضان را با همه وجود گرامی بداریم و ارزشهای عظیم نهفته در آن را احیا کنیم.

کد خبر : 62125

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha