یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

روی خوش کرونا در بهار/ کرمانشاه ۴۰ روز بدون فوتی را پشت سر گذاشت

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ۲۱ اردیبهشت‌ماه تا به امروز موارد فوت بیماران کرونایی استان همچنان ثابت، روی عدد صفر متوقف شده است.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، مهدی محمدی سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار کرد: هم‌اکنون سه بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که یک مورد در بخش‌های ویژه تحت درمان است و خوشبختانه بیماری با وضعیت حاد نداریم.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه از ۲۱ اردیبهشت‌ماه تا به امروز موارد فوت بیماران کرونایی همچنان روی عدد صفر مانده است، گفت: مجموع جانباختگان استان با ابتلای قطعی به کرونا همان ۳ هزار و ۱۳۸ نفر روزهای گذشته است.

محمدی با اشاره به کاهش چشمگیر آمار کرونایی در استان، تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته سه مورد بستری جدید و یک ترخیصی‌ هم از بیمارستان‌های استان داشتیم.

وی  از کاهش قدرت این ویروس در استان خبر داد و یادآور شد: طی شبانه‌روز گذشته موردی از بیماران مثبت بستری کرونایی در استان شناسایی نشده است. / فارس

کد خبر : 62293

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha