چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

پل معلق روی سد "داریان" احداث می‌شود

به گفته معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان کرمانشاه، عملیات اجرایی احداث پل معلق روی سد داریان بزودی آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، اصغر رشنو در گفت و گویی، با اشاره به موقعیت خوب سد داریان برای اجرای پروژه های گردشگری، اظهار کرد: در این راستا قرار است یک پروژه گردشگری مهم را روی این سد اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه این پروژه می تواند تحولات مثبتی را در گردشگری منطقه بوجود آورد، ادامه داد: یک سرمایه گذار کرمانشاهی با آورده حدود 100 میلیارد تومان پروژه احداث پل معلق سد داریان را اجرایی خواهد کرد.

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان تصریح کرد: این اولین پروژه پل معلق استان کرمانشاه است که با همکاری امور آب و با حمایت استاندار قرار است در هفته وحدت عملیات اجرایی آن آغاز شود.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه در  محدوده کرمانشاه خواهد بود و تنها یکی از پایه های پل در محدوده استان کردستان قرار دارد که در حال گرفتن استعلامات لازم برای اخذ مجوز آن هستیم.

رشنو یادآورشد: باتوجه به اینکه در سال‌های اخیر و بویژه پس از ثبت جهانی اورامانات، این منطقه به یکی از گردشگرپذیرترین مناطق استان تبدیل شده، اجرای این پروژه می تواند به رونق بیشتر گردشگری این منطقه کمک کند و به تبع پیامدهای مثبت اقتصادی را برای جامعه محلی به همراه خواهد داشت. / ایسنا

کد خبر : 62374

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha