دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

استاندار کرمانشاه:

پروژه های عمرانی و خدمت رسانی در استان کرمانشاه باید به موقع افتتاح شود

استاندار کرمانشاه با اشاره به افتتاح مرحله اول بزرگراه شهیدان مدافع حرم دایی پور و سرابیان که محور شرق به غرب شهرکرمانشاه را به هم متصل می کند، گفت: باید با انجام به موقع پروژه های عمرانی مردم استان را خوشحال کنیم.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، « بهمن امیری مقدم » در مراسم افتتاحیه بزرگراه شهید سرابیان شهر کرمانشاه که چندین شهرک را از بن بست در می آورد، افزود: یکی از مصداق های بارز خوشحالی و ایجاد نشاط در جامعه که به دنبال آن هستیم، اجرای به موقع پروژه ها است.

وی با قدردانی از شهرداری و اعضای شورای شهر کرمانشاه به خاطر افتتاح به موقع این معبر؛ ظرف ۴۵ روز، اظهار داشت: یکی از خط مشی های مهم استانداری کرمانشاه در اجرای کارها، حتما باید پایان زمانبدی پروژه‌ها به مردم اعلام شود، نباید بگذاریم روند پروژه مشمول زمان شود نارضایتی مردم  به دنبال دارد.

امیری مقدم گفت: اجرای معبر شهیدان دایی پور و سرابیان ۱۰ سال پیش کلید خورده، اما ظرف این مدت فقط ۹۰۰ متری آن کار شده، بنابراین باید به موقع پروژه ها را اجرا کنیم تا زمینه خوشحالی و رضایت مندی مردم را فراهم کنیم.

امیری مقدم با اشاره به اجرای پروژه گاز رسانی قصرشیرین به خسروی ظرف ۲۰ روز و آبرسانی به بازارچه سومار ظرف ۱۴ روز گفت: ما با انجام این ۲ پروژه ظرف مدت بسیار کوتاه رکورد زدیم و ثابت کردیم می توانیم در کوتاه مدت کارهای بزرگی انجام دهیم.

شهر کرمانشاه را تمیز و زیبا کنیم 

 استاندار کرمانشاه با استقبال از اقدام شهرداری و شورای شهر کرمانشاه در احداث بزرگراه شرق به غرب شهر کرمانشاه که شهرک کیانشهر در شرق را به میدان سپاه، و از آنجا به بلوار زن و الهیه متصل می کند گفت: با تکمیل این پروژه بار بسیار زیادی از ترافیک شهری به این بزرگراه منتقل می شود که موجبات تسهیل رفت و آمد، کاهش سوخت، آلایندگی های هوا که بحث زیست محیطی است را فراهم می کند، که بسیار ارزشمند است و رضایت مردم را در پی دارد.

امیری مقدم گفت: یکی از شاخص های مهمی که ما در  استان به دنبال آن هستیم نشاط اجتماعی با انجام کارهای عمرانی است.

وی در ادامه از مجموعه شهرداری و شورای شهر کرمانشاه و دیگر شهرداران استان خواست فضای شهر را برای مردم تمیز، زیبا، کنند و با ارایه خدمات زیرساختی مانند روشنایی فضای سبز و الکترونیکی موجبات رضایت مردم را فراهم نمایند.

خارج نشینان اگر دل سوز مردم هستند پس چرا آن طرف آب زندگی می کنند

مقام عالی دولت در استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به برخی فتنه ها و رخ دادهای روزهای اخیر در کشور؛ گفت: دشمنان ما و معاندان چشم دیدن خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند، چرا که اگر یک کم وجدان و آگاهی داشتند می فهمیدند که انقلاب اسلامی چه خدماتی به مردم ارایه داده که با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

امیری مقدم با بیان اینکه معاندان و دشمنان با تشویق و پول ریزی در پی آشوب و اغتشاش هستند گفت: عده ای هم با آنها همکاری می کنند، وقتی آن را می گیریم می گویند اشتباه کردیم آخه اشتباه به چه قیمتی؟

وی بیان داشت: آن خارج نشینان که مردم را تشویق به آشوب و اغتشاش می کنند، دلسوز مردم نیستند، اگر بودند اینگونه علیه کشور تبلیغ نمی کردند، در دامن دشمن زندگی نمی کردند.

استاندار کرمانشاه همچنین به اقدام های گروهک های معاند اشاره کرد و گفت: ایران و نظام با دشمنان هیچ تعارفی ندارد و در هر کجا صلاح بدانند با آنها با تمام قوا برخورد می کند. / فارس

کد خبر : 62413

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha