چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

امام جمعه کرمانشاه:

استکبار جهانی از اقتدار انقلاب هراس دارد

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: استکبار جهانی از اقتدار انقلاب اسلامی ایران هراس دارد.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، اظهار داشت: در بندگی خداوند تمام کمالات موجود است و بنده بودن با مستکبر بودن سرسازگاری ندارد و تقوا در رأس همه امور است و این بدان معنا است که همواره خداوند را حاضر و ناظر بر همه امور خود بدانیم.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه حقیقت بندگی و عبادت بزرگترین و بالاترین مقام برای انسان است بیان کرد: استکبار جهانی از قدرت اسلام و انقلاب ما هراسان شده است و دشمنان شاهد این هستند که روز به روز قدرت اسلام در جهان در حال گسترش است به همین دلیل توان تحمل نظام جمهوری اسلامی ایران را دیگر ندارند و از این از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با انواع تخاصمات و تهدیدها به دنبال سرنگونی این نظام هستند.

علما با بیان اینکه 21 آبان‌ماه سالروز شهادت طهرانی مقدم پدر موشکی ایران است که با تقوا و خلوص خود و به‌کارگیری علم خود دنیا را متحیر کرده است و ایران را به یک قدرت برتر در منطقه تبدیل کرده است افزود: امروز تمامی ابرقدرت‌ها از قدرت نظامی ایران هراس دارند و این به دلیل خون شهدا، تدبیر رهبری و مقاومت ملت بصیر ایران است.

وی با اشاره به اینکه 24 آبان‌ماه سالروز تصویب قانون اساسی است گفت: 24 آبان‌ماه سالروز ارتحال آیت‌الله طباطبایی صاحب تفسیر المیزان است که یک انسان بی‌نظیر در تمام فنون و علوم بود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه 24 آبان‌ماه روز کتاب و کتابخوانی است عنوان کرد: 25 آبان‌ماه سال وز رحلت علامه جعفری از نویسندگان بزرگ جهان است و 26 آبان‌ماه سالروز آزادسازی استان سوسنگرد است.

وی بیان کرد: در جنگ ترکیبی، آمریکا، رژیم صهیونیستی،  تمام گروهک‌ها همه امکانات خود را برای ضربه زدن به ملت ایران به میدان آوردند، اما ملت به دهن بدخواهان زد و آن‌ها را ناکام گذاشت. / تسنیم

کد خبر : 62456

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha