چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

امام جمعه کرمانشاه:

تقابل حق و باطل تمامی ندارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: تقابل حق و باطل همیشه وجود داشته و تمامی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، آیت‌الله مصطفی علما در یادواره شهدای روحانی مدافع امنیت و شهدای روحانی استان کرمانشاه که در حسینیه ثارالله کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه جنگ ما، جنگ حق و باطل است، گفت: جنگ حق و باطل از روز اولی که انسان پا به دنیا گذاشته وجود داشته و تا قیامت هم ادامه دار خواهد بود و هر روز شکل جدیدی به خود می گیرد.

آیت‌الله علما در ادامه با اشاره به اقتدار کنونی ایران اسلامی زیر سایه اسلام، گفت: دشمنان به این واقعیت مهم رسیده‌اند که تا قرآن بین مسلمین وجود دارد، آنها کاری برای رسیدن به اهداف خود پیش نمی برند و برای ضربه زدن به اسلام باید قرآن را برچینند.

وی با اشاره به محتوای غنی دین مبین اسلام، گفت: اسلام محتوا دارد، لذا هیچ قدرتی یارای ضربه زدن به این دین آسمانی را ندارد.

آیت‌الله علما تاکید کرد: دشمنان نمی توانند با اسلام واقعی و ناب بجنگند و یقینا شکست خواهند خورد، چون اسلام ناب ماندگار است و شکست خوردنی نیست.

امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: امام خمینی(ره) پیرمرد هشتاد ساله ای بود که به پشتوانه اسلام توانست به شرق و غرب نهیب بزند و فریاد مبارزه با ظلم سر بدهد.

آیت‌الله علما با اشاره به وابسته بودن کشور در دوران قبل از انقلاب، ادامه داد: جوانها یادشان نمی آید که در سالهای قبل از انقلاب بازار کرمانشاه محل جولان آمریکایی ها و انگلیسی ها بود و امام خمینی(ره) با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی همه آنها را از کشور بیرون انداخت و به ما عزت و اقتدار داد، لذا باید قدر عزت و اقتدار امروز خود را بدانیم.

وی با بیان اینکه همه باید در خدمت اسلام باشیم، گفت: آنجایی که ما ضرر نمی کنیم این است که در خدمت اسلام باشیم.

وی در ادامه اشاره ای هم به ساخت موشک بالستیک هایپرسونیک توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران داشت و گفت: ساخت این نوع موشک ها که بنا به گفته مسئولین دنیا تا سالها نمی‌تواند به فناوری مقابله با این موشک ها دست پیدا کند به پشتوانه اسلام و تفکر اسلامی محقق شده است./ ایسنا

کد خبر : 62465

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha