چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

مدیرکل راه و شهرسازی:

کرمانشاه سوم آذر میزبان همایش تامین مالی غرب کشور است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از برگزاری همایش تامین مالی غرب کشور در سوم آذر ماه با هدف معرفی ظرفیت‌های دانش بنیان و فناوری و کمک به رونق اقتصادی استان در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس،«بهزاد باباخانی» در جلسه هماهنگی برای برگزاری همایش تامین مالی واحدهای تولیدی غرب کشور در کرمانشاه از دستگاه ها و سازمان های ذیربط خواست که نهایت همکاری و هماهنگی خود را برای برگزاری هر چه بهتر این همایش بکار گیرند.

وی عنوان کرد: این همایش سوم آذرماه با حضور مدیران ارشد بورس و فرابورس کشور، مسوولان اقتصادی کشوری، استاندار و مدیران اقتصادی استان، صندوق‌های بزرگ تامین سرمایه کشور، شرکت‌های دانش بنیان و صنعتی متقاضی حضور در بورس و فرابورس و با حمایت استانداری کرمانشاه و مشارکت اتاق بازرگانی و بورس منطقه‌ای غرب کشور در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه ادامه داد: در این همایش میزگردهای مختلفی به منظور اطلاع رسانی از دستاوردها و ظرفیت های استان در بخش دانش بنیان، فناوری، شرکت ها و کارخانجات با حضور مدیران بخش خصوصی و اجرایی و کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان ایجاد و برگزار خواهد شد.

باباخانی برگزاری این همایش را فرصت خوبی برای ظرفیت های اقتصادی و تولیدی استان عنوان کرد و خواستار اطلاع رسانی دقیق و مناسبی از جزییات همایش شد. / ایرنا

کد خبر : 62471

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha