شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

استاندار کرمانشاه:

موفقیت در جذب اعتبارات ملی از شاخص‌های ارزیابی مدیران است

استاندار کرمانشاه گفت: یکی از شاخص‌های اصلی ارزیابی عملکرد مدیران برای سال آینده میزان توفیق در جذب اعتبارات ملی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری رازی پرس، محمد طیب صحرایی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود: باید شکرگزار درگاه الهی برای این حضور عظیم و حماسی مردم در جشن چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی باشیم و نهایت توان و تلاش خود را برای تعالی هر بیشتر چنین مردمی فهیم و بزرگوار بکار بگیریم.

وی در ادامه با اشاره به نقش تاثیرگذار شورای برنامه ریزی و توسعه در پیشرفت استان، از مدیران خواست که با پشتوانه نظرات کارشناسی و دقیق، پیشنهادات راهبردی برای تصمیم سازی و تصمیم گیری در این جلسه ارائه دهند ئ افزود: مدیران باید توجه ویژه‌ای به تشکیل جلسات کارشناسی در زیرمجموعه ادارات و دستگاه‌های اجرایی خود داشته باشند.

صحرایی با بیان اینکه در روند تصمیم گیری استان باید سه مرحله مورد توجه قرار گیرد، گفت: اولین مرحله نیاز به بحث های کارشناسی دقیق و چکش کاری مباحث و مسائل در درون ادارات است. مرحله دوم رسیدن به تصمیم و تصمیم سازی است و سومین مرحله هم تصمیم‌گیری است که مرحله سوم باید در جلسات مهم مانند این شورا به نتیجه قطعی برسد.

صحرایی در ادامه با بیان اینکه یکی از شاخص‌های اصلی ارزیابی مدیران برای سال آینده میزان توفیق در جذب اعتبارات ملی خواهد بود، افزود: مدیران استان وظیفه دارند در این زمینه با برنامه و جدیت عمل کنند.

استاندار کرمانشاه از مدیران استان خواست که از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مجموعه مدیریتی استان برای جذب هر چه بیشتر اعتبارات ملی استفاده کنند.

 صحرایی گفت: همه باید با هم افزایی در راستای کاهش مشکلات و حرکت به سمت آبادانی و توسعه هر چه بیشتر استان تلاش کنیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه به بحث مولدسازی اشاره کرد و با بیان اینکه دولت به این موضوع توجه ویژه دارد، اظهار داشت: از این ظرفیت باید برای ایجاد جهش  استفاده کنیم و این موضوع یکی از مولفه های مهم برای ایجاد فرصت اشتغال و حرکت مثبت در استان است؛ از این رو باید برای سال آینده در استان برنامه اثرگذاری در این حوزه وجود داشته باشد. / ایسنا

کد خبر : 62605

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha